Galerie

…story of old window…

…příběh starého okna…
2016

Prodejní galerie

Autorské fotografie a obrazy – originální díla, s vysokou trvanlivostí a hodnotou, jež mohou být klenotem vašeho moderního domova, hotelu či penzionu, které budou obdivovat vaši přátele, hosté i návštěvníci.

Sen o světle

2015 – 2016

2005 – 2010

Autor zde zobrazuje emoce, vztahy a očekávání. Z hloubky intimity vyvstává do popředí něha jako důkaz souznění. Můžeme zde pozorovat zrození a naplnění života, ale i napětí a zápletku v podobě náznaků světel a stínů v různých polohách. Obrysy dokreslují autorův záměr přivést naši pozornost k vnímání krásy, hodnot a pocitů, které mnohdy přehlížíme a vydat se do světa, který se odehrává uvnitř nás a probouzí naše smysly.

2006 – 2010

0103040508

aktualita

„Jen málo věcí je opatrováno s větší láskou, než portréty lidí, jež milujeme. Zhotovím pro vás originální portréty, pro vaše blízké, pro vaše portfolio, pro vaše potěšení. Zamluvte si termín focení už nyní.“

© 2016 Mario Sikora

Volné svatební termíny pro rok 2016-2017
Praha, Pardubice, Brno, Olomouc, Ostrava, Třinec, Český Těšín, Jablunkov, Frýdek-Místek, Havířov, Bohumín, Karviná, Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí, Žilina, Štrba, Štrbské Pleso, Bratislava, Košice…

Galerie – fotografie, malby, Fotogalerie – na papíře, plátně, hliníkové kapa desce, Galerie – Třinec, Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Pardubice, Bratislava, Žilina, Košice – Fotografie – přírody, lidí, Fotografie umělecká, Fotografie abstraktní, Fotografie portrétní, Fotografie módní, Fotografie výtvarná, Fotografie jež mají srdce, Fotografie jako vhodný dárek, Dárek pro své blízké, Vhodný doplněk interiéru – exteriéru, Galerie pro vaše potěšení, Výstava fotografií, Výstava fotografií v Galerii, Výstava fotografií v Restauraci, Kavárně, Hotelu. Galerie maleb, olejomalba, akrylová malba – portrét, květiny. Galerie hra světel, Galerie sen o světle, Galerie kouzla života, Galerie krušné časy, Galerie ve víru barev, Galerie mozkové pochody. Fotografie pro vás.

Pin It on Pinterest

Share This