Vyberte stránku

Kurz Luminografie

Datum vysílání: Úterý, 9. Leden 2018 – 18:30

Obsah:
Tento kurz se koná pod vedením profesionálního fotografa Kamila Vargy. Workshop je věnovaný fotografování aktu metodou luminografie. Uvidíte akt v luminografii a speciální luminografické techniky.

Cíl a obsah
Cílem kurzu je naučit posluchače základům luminografie. Vysvětlit hlavní zásady pro práci s technikou – stanovení expozice, speciální luminografické postupy a zásady práce s modelem jako:

 • plánování fotografického projektu
 • jak komunikovat s modelem
 • kompozice, postoje, pózování
 • Samozřejmostí jsou ukázky fotografií Kamila Vargy a společné diskuse, stěžejní je praktická část – fotografování aktu s luminografií. Zde se naučíme:

 • plánovat a připravit fotografii, technický scénář (postup práce je možná bližší filmovým postupům)
 • využít všechny luminografické techniky ve fotografii (kreslení světlem, lokální flešování, vrstvení jednotlivých záblesků, experimentální postupy)
 • zdroj: kurzyzive.cz

  KurzyŽivě

  Pouze v přímém přenosu můžete kurzy sledovat zdarma! Poznamenejte si datum a čas vysílání, ať vám přímý přenos neuteče. Vysílání poběží zde na webu v tomto přehrávači.

  Líbí se Vám tento kurz a chtěli byste vidět pokračování?

  Aktuality

  Recenze fotoknihy od Saal-Digital

  Recenze fotoknihy od Saal-Digital Fotokniha XT (extra tvrdé strany) Měli jsme možnost vyzkoušet další z portfolia skvělých produktů, tentokráte fotoknihu XT (extra tvrdé strany). Tisk i celkové provedení opět vysoké kvality. Oceňujeme plochou vazbu, jež umožnuje...

  Výstava Příběhy vyprávěné světlem 2.0 – Praha-Kolovraty

  Výstava Příběhy vyprávěné světlem 2.0 Výstava se koná v příjemném místě, na periferii Prahy. Info Výstava fotografií je již zahájena od 2.3.2018 a bude ke zhlédnutí do 30.03.2018.Knihovna s Infocentrem,Mírová 20/54, 103 00 Praha-Kolovraty Těšíme se na Vás! ...

  Recenze fotoobrazu od Saal-Digital

  Recenze fotoobrazu od Saal-Digital Saal Digital je německou firmou nabízející široké portfolio kvalitních produktů. V nabídce najdete tiskové služby fotoknih, fotografií, fotoobrazů a dalších. Fotoobraz - Alu-Dibond Butlerfinish® Měli jsme možnost vyzkoušet další...