Kurz pózování – pro fotografy

Datum vysílání: Středa, 14. Únor 2018 – 18:30

Obsah:
Kurz pózování pro fotografy? Ano! Určitě jste se již nejednou setkali s tím, že vám osoba před objektivem zapózuje, domů si odnášíte hromadu fotek, ale po stažení do počítače zjistíte, že na jinak skvělé fotografii je na póze něco špatně. Ruka, noha, vyděšený výraz…. V tuhle chvíli zrovna srdce neplesá a vy přemýšlíte jak chybu zakamuflovat.
Další nepříjemnosti přicházejí ve chvíli, kdy máte před foťákem klientku, nezkušenou v pózování, a vám po deseti minutách dojdou nápady.
Není lepší takovým situacím předcházet?
Na kurzu vám dám užitečné rady jak by mělo focení probíhat aby vše proběhlo jak má a při výsledku jste byli spokojení vy i klient. Co si na modelce hlídat, jak modelku nastavit co nejlichotivěji a čemu se raději obloukem vyhnout. Ukážeme si různorodé pózy od přirozeného portrétu až po extravaganci při extrémním líčení.
Jako profesionální modelka vám mohu předat i zkušenosti z druhé strany fotoaparátu, aby jste se do fotografované osoby mohli lépe vžít a usnadnili si tak vzájemnou spolupráci. Pocit pohodlí a empatičnost je totiž u focení nezanedbatelná část úspěchu!
zdroj:kurzyzive.cz

KurzyŽivě

Pouze v přímém přenosu můžete kurzy sledovat zdarma! Poznamenejte si datum a čas vysílání, ať vám přímý přenos neuteče. Vysílání poběží zde na webu v tomto přehrávači.

Líbí se Vám tento kurz a chtěli byste vidět pokračování?

Aktuality