Kurz Portrétní fotografie pod vodní hladinou

Datum vysílání: Úterý, 30. Leden 2018 – 18:30

Obsah:
Fotografování pod vodou je kreativní, tvůrčí a zábavná záležitost, které nemají až tak striktní pravidla, jako v klasické fotografii ( i když se o ně notně opírají ,) a proto Vás provedu kurzem populárnější formou. Nechám Vás nahlédnout do zákulisí, jak fotím já, tedy do jedné z možností, jak fotografování pod vodou pojmout. Dotkneme se myšlenky proč vlastně fotit pod vodou. Nápadu, myšlence, co fotit. Seznámím Vás s potřebným materiálem dekorativním – pozadím, kostýmy, doplňky atd , ukážeme si fotografické vybavení včetně potápěčského. Řekneme si něco o podvodním líčení, potřebné komunikaci s modelem/ lkami a dovíte se spousty dalších zajímavých věcí, jako je např. úprava fotografií, postprodukce atd. Mně osobně focení nejen pod vodou nesmírně baví a toto je příležitost si jej zajímavým a netradičním způsobem okořenit. Tak se dívejte, budu se na Vás i na případné dotazy moc těšit !

Cílem kurzu je poznání, nebo rozšíření vědění o podvodním focení, seznámení s možnými postupy a jak získat zajímavý snímek z podvody. Jde o ukázku z mnoha možností jak fotit pod vodou, ale hlavně, aby jste po shlédnutí kurzu měli chuť to hned vyzkoušet a zažít něco zajímavé, nového, netradičního ať s přáteli nebo s potenciálními zákazníky.
zdroj:kurzyzive.cz

KurzyŽivě

Pouze v přímém přenosu můžete kurzy sledovat zdarma! Poznamenejte si datum a čas vysílání, ať vám přímý přenos neuteče. Vysílání poběží zde na webu v tomto přehrávači.

Líbí se Vám tento kurz a chtěli byste vidět pokračování?

Aktuality