Reference

{

Spolupráce s fotografem byla na vysoké profesionální úrovni. Vše dodrženo do puntíku dle domluvy. Úžasné svatební fotky na předem námi vybraném místě. Všude byla vidět jeho příprava na naši svatbu. Úprava fotek dle představ. Báječný fotograf, mohu jen doporučit.

– Irena Z.

{

Mario je mistr fotograf. Přesně ví, co od fotky chce a jak toho dosáhnout. Jeho tvorba má unikátní atmosféru. Jsem ze spolupráce a výsledku nadšena. Fotky od nej mi pomohly posunout moji modelingovou kariéru, nemůžu jinak, než vřele doporučit.

– Veronika P.

{

Mario je profesionál ve všech směrech, skvělá komunikace, výborný přístup, přesnost, umí naslouchat potřebám klienta. Velmi příjemné jednání, mohu všem doporučit, ať už sháníte fotografa při jakékoli příležitosti, s tímto výběrem bude určitě velice spokojeni stejně, jako já.

– Aneta K.

Kritik umění

Vladimír Procházka

Jeho fotografie zobrazují vnější podobu fotografovaného, ale i představ se kterými je autor spojuje a které v jejich duchu předvádí. Snaží se diváka oslovit jejich půvabem a jednoduchostí výrazových prostředků, klade však důraz na význam podoby ve vztahu k tématu, které si za účelem svého fotografování vybral, nebo mu bylo navrženo z vůle zadavatele fotografií.

{

Těžko bych slovy dokázala popsat focení s Mariem lépe než slečna Catherine, naprosto se vším souhlasím :). Focení jsem si opravdu užila a doporučuji tohoto profesionála úplně všem!

– Bára P.

{

Mario je naprostý profesionál, samé překvapení a zábava při focení v jednom. Výborně se s ním komunikuje během focení. Ví co chce a dostane to z vás pozou i výrazem :)) Zkrátka fotoden na jedničku.
Těším se brzy na další shledání!

– CATHERINE E.

{

Pokud jsem si do dnešní chvíle myslela, že jsem fotila s profesionály, tak jsem byla na omylu. Děkuji za nový pohled na věc. Posunulo mě to. Ráda se budu podílet na dalších projektech.

– Martina Š.

Fotograf

Benedikt Haack

Outstanding pictures, just impressive and inspiring! I enjoyed viewing and will come back.

{

Focení bylo pro mně obrovským zážitkem. Fotograf byl velice milý a sympatický, s velkou zásobou nápadů. Focení proběhlo v pohodové atmosféře, naprostá spokojenost. Děkuji za mile strávené dopoledne. Fotografa mohu jen doporučit.

– Markéta Š.

{

Touto recenzí bych chtěla ještě jednou poděkovat za skvělé focení. Mario je profesionál, který ví, co od fotky chce a jak dosáhnout požadovaného výsledku. Na focení panovala pohodová atmosféra, myslím, že si to všichni přítomní užili. Fotografie vždy originální a s jasným Mariovým rukopisem. Určitě doporučuji.

– Martina J.

{

Báječný pan fotograf. Dokázal nás na svatbě při focení rozesmát, uvolnit, pobavit, focení jsme si užili. Bezproblémová domluva, spolehlivost, profesionální chování. Několik fotografií jsme mohli omrknout hned ve svatební den…. Děkujeme mockrát za skvělou spolupráci. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí mít své nezapomenutelné okamžiky navždy zvěčněné.

– OLŠAROVI

Fotograf

Klaus Neuner

Fantastic fine art photography, congratulations for your own point of view.

{

Skvělá spolupráce, perfektní služby a Mario vždy přesně vystihne, co klient potřebuje. WS sestavený na míru. Vždy 100% připravený. Vřele doporučuji.

– Taťána G.

{

Mariovy fotografie jsem obdivovala snad odjakživa. Líbily se mi a tu atmosféru, kterou jsem z fotek cítila, jsem nenašla u jiného fotografa. A možná i to tvoří Mariův styl tím jedinečným. Odlišuje ho od ostatních fotografů.

– Anna S.

{

Potřebovala jsem individuálně poradit od fotografa a to přesně na míru. Mario byla jasná volba. Všechno mi polopaticky vysvětlil.

– Karin G.

Kontakt

info@mariosikora.cz

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Chceš být v obraze dění, mít jako první zprávy o workshopech,
slevách a nových akcích? Přihlas se nyní…