+ 420 733 290 035 info@mariosikora.cz

ZKUŠENOSTI
PŘÍMO OD KLIENTŮ

Uvádím, zde reference svých klientů, spolupracovníků či profesních kritiků umění.
Další reference naleznete na Google či Seznamu a také na podstránce Autor.

Irena Zavadská

Spolupráce s fotografem byla na vysoké profesionální úrovni. Vše dodrženo do puntíku dle domluvy. Úžasné svatební fotky na předem námi vybraném místě. Všude byla vidět jeho příprava na naši svatbu. Úprava fotek dle představ. Báječný fotograf, mohu jen doporučit.

Veronika P.

Mario je mistr fotograf. Přesně ví, co od fotky chce a jak toho dosáhnout. Jeho tvorba má unikátní atmosféru. Jsem ze spolupráce a výsledku nadšena. Fotky od nej mi pomohly posunout moji modelingovou kariéru, nemůžu jinak, než vřele doporučit.

Aneta Kernová

Mario je profesionál ve všech směrech, skvělá komunikace, výborný přístup, přesnost, umí naslouchat potřebám klienta. Velmi příjemné jednání, mohu všem doporučit, ať už sháníte fotografa při jakékoli příležitosti, s tímto výběrem bude určitě velice spokojeni stejně, jako já.

Vladimír Procházka • Kritik umění

Jeho fotografie zobrazují vnější podobu fotografovaného, ale i představ se kterými je autor spojuje a které v jejich duchu předvádí. Snaží se diváka oslovit jejich půvabem a jednoduchostí výrazových prostředků, klade však důraz na význam podoby ve vztahu k tématu, které si za účelem svého fotografování vybral, nebo mu bylo navrženo z vůle zadavatele fotografií.

Barbora Pavlíková

Těžko bych slovy dokázala popsat focení s Mariem lépe než slečna Catherine, naprosto se vším souhlasím :). Focení jsem si opravdu užila a doporučuji tohoto profesionála úplně všem!

Catherine Em

Mario je naprostý profesionál, samé překvapení a zábava při focení v jednom. Výborně se s ním komunikuje během focení. Ví co chce a dostane to z vás pózou i výrazem :)) Zkrátka foto-den na jedničku.
Těším se brzy na další shledání!

Martina Š.

Pokud jsem si do dnešní chvíle myslela, že jsem fotila s profesionály, tak jsem byla na omylu. Děkuji za nový pohled na věc. Posunulo mě to. Ráda se budu podílet na dalších projektech.

Eva Kolaříková • Modelka

Největší výzva pro mě byla fotit s Mariem Sikorou. Mario právě patří mezi ty top fotografy, kteří mají tak neuvěřitelný cit pro fotku. Jeho fotky jsou úplně jiné, než u většiny českých fotografu. Vše má perfektně zorganizované, vytvoří tým třeba o 10 lidech, je to na velmi vysoké úrovni. Ví co chce fotit a nasazení má neskutečné, jak se říká, dokáže z modelky dostat i to, co sama neví, že v ní je. Je to pro mě pocta s ním spolupracovat.

Markéta Šemberová

Focení bylo pro mně obrovským zážitkem. Fotograf byl velice milý a sympatický, s velkou zásobou nápadů. Focení proběhlo v pohodové atmosféře, naprostá spokojenost. Děkuji za mile strávené dopoledne. Fotografa mohu jen doporučit.

Martina Třeštíková

Touto recenzí bych chtěla ještě jednou poděkovat za skvělé focení. Mario je profesionál, který ví, co od fotky chce a jak dosáhnout požadovaného výsledku. Na focení panovala pohodová atmosféra, myslím, že si to všichni přítomní užili. Fotografie vždy originální a s jasným Mariovým rukopisem. Určitě doporučuji.

manželé Olšarovi

Báječný pan fotograf. Dokázal nás na svatbě při focení rozesmát, uvolnit, pobavit, focení jsme si užili. Bezproblémová domluva, spolehlivost, profesionální chování. Několik fotografií jsme mohli omrknout hned ve svatební den…. Děkujeme mockrát za skvělou spolupráci. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí mít své nezapomenutelné okamžiky navždy zvěčněné.

Gabriela Bosáková Lukaševič • MuA a Stylistka

S Mariem jsem měla možnost několikrát spolupracovat .Jeho přístup je ve všech směrech naprosto profesionální Veškeré jeho projekty jsou předem promyšlené a perfektně připravené .Vždy dodržuje stanovený časový plán a na place je to s ním naprostá pohoda .Se všemi na místě komunikuje a jeho výsledné fotografie jsou prostě neskutečně nádherné .Dává si vždy záležet , aby výstup z focení byl dokonalý a jedinečný a musím říct, že opravdu je .Nikdy nepustí do světa fotografii o které není přesvědčen ,že z ní vyzařuje to co má .Mario je zkrátka v tom co dělá nejlepší.

Taťána GOLCOVÁ

Skvělá spolupráce, perfektní služby a Mario vždy přesně vystihne, co klient potřebuje. WS sestavený na míru. Vždy 100% připravený. Vřele doporučuji.

Anna SOUKUPOVÁ

Mariovy fotografie jsem obdivovala snad odjakživa. Líbily se mi a tu atmosféru, kterou jsem z fotek cítila, jsem nenašla u jiného fotografa. A možná i to tvoří Mariův styl tím jedinečným. Odlišuje ho od ostatních fotografů.

Karin Goláňová

Potřebovala jsem individuálně poradit od fotografa a to přesně na míru. Mario byla jasná volba. Všechno mi polopaticky vysvětlil.